Wyniki konkursów:

Wyszukiwanie
Słowa kluczowe:
Strony:

2012

2012 VII Kraków Konkurs ideowy „KRAKÓW - NOWA HUTA PRZYSZŁOŚCI” na opracowanie wizji programowo-przestrzennej rozwoju i aktywizacji społeczno gospodarczej wschodniej części Krakowa
2012 VII Katowice Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania przestrzeni publicznych w obszarze Centrum Katowic
2012 VII Pruszków Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej dla zadania pn Budowa siedziby Zespołu Szkół Ogólnokształcących im T Zana w Pruszkowie przy ul Daszyńskiego 6
2012 VI Gdańsk Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej poprzedzającej wybór wykonawcy dokumentacji projektowo - kosztorysowej o wartości do 200000 euro dla zadania pn: Budowa nowej siedziby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku
2012 VI Kutno Konkurs na opracowanie projektu urbanistyczno-architektonicznego pt Plac Wolności i Rynek Zduński w Kutnie
2012 VI Kórnik Konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji architektonicznej kompleksu edukacyjnego w północnej części gminy Kórnik - obejmującego szkołę podstawową, gimnazjum, przedszkole wraz ze żłobkiem
2012 VI Warszawa Konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania gmachu Centrali BGK w Warszawie przy Al Jerozolimskich 7
2012 V Łódź Konkurs na opracowanie projektu koncepcyjnego tramwajowego przystanku przesiadkowego zlokalizowanego w Łodzi na Al Mickiewicza, na odcinku pomiędzy Al Kościuszki a ul Piotrkowską
2012 V Gliwice Opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej wielorodzinnego budynku mieszkalno-usługowego wraz z zagospodarowaniem terenu oraz parkingu wielopoziomowego w rejonie ulic: Jana Pawła II, Mikołowskiej i Dunikowskiego w Gliwicach
2012 V Świnoujście Konkurs na koncepcję architektoniczno – budowlaną kompleksu wielofunkcyjnego Baltic Park Molo w Świnoujściu, woj zachodniopomorskie
2012 V Kwidzyn Konkurs architektoniczny, jednoetapowy, realizacyjny na opracowanie koncepcji architektonicznej zabudowy północno - zachodniego kwartału przyrynkowego STAREGO MIASTA KWIDZYNA wraz z koncepcją zagospodarowania terenu
2012 V Suwałki Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno - budowlanej budowy budynku Urzędu Gminy Suwałki
2012 V Mielnik Konkurs urbanistyczno - architektoniczny na opracowanie projektu koncepcji budowy budynku Gminnej Biblioteki Publicznej i Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku
2012 V Kraków Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej rozbudowy i przebudowy budynku D Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego im Hugona Kołłątaja w Krakowie
2012 V Kazimierz Dolny Konkurs architektoniczny na opracowanie Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym
2012 V Nysa Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania Rynku w Nysie wraz z terenami przyległymi
2012 IV Białystok Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej przebudowy budynku starej elektrowni na potrzeby Galerii Arsenał oraz zagospodarowania fragmentu bulwaru nad rzeką Białą pomiędzy ulicami: Świętojańską i Elektryczną w Białymstoku
2012 IV Sławno Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej rozbudowy budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Żukowo, Gmina Sławno
2012 IV Świdnica Opracowanie koncepcji budowy sal gimnastycznych w miejscowościach Bystrzyca Górna i Grodziszcze
2012 IV Sopot Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznych budowy budynków komunalnych w Sopocie
2012 IV Marki Konkurs na opracowanie koncepcji budowy obiektów gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej przy ul Wspólnej w Markach
2012 IV Sopot Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania i rewitalizacji Alei Niepodległości w Sopocie
2012 III Radom Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej zagospodarowania Placu Jagiellońskiego w Radomiu wraz ze studialną koncepcją urbanistyczną otoczenia placu
2012 III Gdańsk Konkurs na opracowanie koncepcji fontanny na Placu im Heweliusza, zlokalizowanym pomiędzy ul Korzenną, a ul Rajską i Wielkie Młyny w Gdańsku
2012 II Warszawa Opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach woj świętokrzyskie
2012 II Sopot Konkurs na koncepcję przestrzenno-architektoniczną elementów zagospodarowania Placu Przyjaciół Sopotu w Sopocie
2012 II Kraków Konkurs na opracowanie koncepcji plastyczno-architektonicznej nowego Muzeum Teatralnego w Oddziale Muzeum Historycznego Miasta Krakowa w zabytkowym budynku Dom Pod Krzyżem – przy ul Szpitalnej 21 w Krakowie
2012 II Tarnowskie Góry Konkurs na pracowanie koncepcji architektonicznej hali sportowej w Tarnowskich Górach
2012 II Kalwaria Zebrzydowska Opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 im Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej
2012 I Lublin Konkurs urbanistyczno - architektonicznego, otwarty, jednoetapowy na opracowanie projektu koncepcyjnego pt Projekt rewitalizacji obszaru Podzamcza w Lublinie
2012 I Wasilków Konkurs architektoniczno-urbanistycznego na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej bulwaru nad rzeką Supraśl, położonego pomiędzy ujściem rzeki Czarnej w Wasilkowie a mostem w miejscowości Nowodworce
2012 I Sośnicowice Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno - urbanistycznej budynku GMINNEGO CENTRUM SPOŁECZNO - KULTURALNEGO w Sośnicowicach
2012 I Warszawa Koncepcja architektoniczno-budowlana budynku Ambasady RP w Berlinie

2011

2011 XII Gorlice Konkurs na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej budowy cmentarza komunalnego przy ulicy Dukielskiej w Gorlicach
2011 XII Gniezno Konkurs architektoniczny na koncepcję rewitalizacji targowiska w Gnieźnie przy Placu 21 Stycznia
2011 XII Suchy Las Konkurs na opracowanie koncepcji przestrzenno - funkcjonalnej „Nowego Centrum Biedruska”
2011 XII Gdańsk Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej terenów i obiektów Pomorskiej Spółki Gazownictwa w Gdańsku, przy ul Wałowej 41/43
2011 XII Szczecin Konkurs na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej zabudowy i zagospodarowania terenu położonego w centralnej części Szczecina w rejonie ulic: Al Papieża Jana Pawła II, Kaszubskiej, Małopolskiej, Obrońców Stalingradu, plac Żołnierza Polskiego i Alei Wyzwolenia
2011 XII Kraków Opracowanie koncepcji architektonicznej Muzeum Ruchu Harcerskiego na nieruchomości zabudowanej Fortem nr 52 a „Łapianka” w Krakowie wraz z projektem zagospodarowania jego otoczenia
2011 XI Sułkowice Opracowanie projektu rozbudowy infrastruktury sportowej przy Gimazjum w Sułkowicach
2011 XI Warszawa Koncepcja plastyczno-przestrzenna ekspozycji stałej Muzeum Historii Polski w Warszawie
2011 XI Kraków Konkurs na opracowanie koncepcji rewitalizacji przestrzeni publicznej w osi Alei Róż i Placu Centralnego w Nowej Hucie
2011 XI Kalisz Opracowanie koncepcji architektonicznej budynku dydaktycznego pn Budowa Centrum Doskonałości Badań Kół Zębatych, zlokalizowanego na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu przy ulicy Poznańskiej 201-205
2011 XI Rymanów Opracowanie koncepcji architektoniczno - budowlanej budowy budynku Urzędu Gminy w Rymanowie
2011 X Opole Konkurs architektoniczny na realizację zagospodarowania terenu Małego Rynku wraz z terenami przyległymi w Opolu
2011 X Poznań Konkurs na opracowanie projektu architektonicznego budynku Wydziału Historycznego wraz z Archiwum Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz infrastrukturą techniczną
2011 X Gdańsk Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej kompleksu składającego się z Centrum Nanotechnologii „B”, Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość oraz parkingu podziemnego, usytuowanego przy ulicy ul Siedlickiej w Gdańsku
2011 X Gdynia Konkurs na opracowanie koncepcji zabudowy terenu Kompleksowego Centrum Sportowego obejmującego budowę basenu dydaktyczno - sportowego, remontu i przebudowy istniejącej hali sportowej oraz budowy boiska sportowego na terenie Akademii Marynarki Wojennej, przy ul Śmidowicza 69 wraz z zagospodarowaniem terenu
2011 X Warszawa Opracowanie koncepcji architektoniczno – budowlanej kompleksu przedszkolno-szkolnego przy ulicy Św Urszuli Ledóchowskiej w Warszawie
2011 IX Warszawa Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Budynku ASP dla Wydziału Rzeźby w Warszawie przy ul Spokojnej 15
Strony:
RONET - Zbigniew Filipek Biuro: 32-020 Wieliczka, ul. Zacisze 16, NIP: 677-133-92-83,
Konto bankowe: BANK PEKAO SA 03 1240 1431 1111 0010 2980 4734, tel: 608 835 030,
e-mail: biuro.ronet@wp.pl, ronet@ronet.pl