Wyniki konkursów:

Wyszukiwanie
Słowa kluczowe:
Strony:

2011

2011 XII Gorlice Konkurs na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej budowy cmentarza komunalnego przy ulicy Dukielskiej w Gorlicach
2011 XII Gniezno Konkurs architektoniczny na koncepcję rewitalizacji targowiska w Gnieźnie przy Placu 21 Stycznia
2011 XII Suchy Las Konkurs na opracowanie koncepcji przestrzenno - funkcjonalnej „Nowego Centrum Biedruska”
2011 XII Gdańsk Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej terenów i obiektów Pomorskiej Spółki Gazownictwa w Gdańsku, przy ul Wałowej 41/43
2011 XII Szczecin Konkurs na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej zabudowy i zagospodarowania terenu położonego w centralnej części Szczecina w rejonie ulic: Al Papieża Jana Pawła II, Kaszubskiej, Małopolskiej, Obrońców Stalingradu, plac Żołnierza Polskiego i Alei Wyzwolenia
2011 XII Kraków Opracowanie koncepcji architektonicznej Muzeum Ruchu Harcerskiego na nieruchomości zabudowanej Fortem nr 52 a „Łapianka” w Krakowie wraz z projektem zagospodarowania jego otoczenia
2011 XI Sułkowice Opracowanie projektu rozbudowy infrastruktury sportowej przy Gimazjum w Sułkowicach
2011 XI Warszawa Koncepcja plastyczno-przestrzenna ekspozycji stałej Muzeum Historii Polski w Warszawie
2011 XI Kraków Konkurs na opracowanie koncepcji rewitalizacji przestrzeni publicznej w osi Alei Róż i Placu Centralnego w Nowej Hucie
2011 XI Kalisz Opracowanie koncepcji architektonicznej budynku dydaktycznego pn Budowa Centrum Doskonałości Badań Kół Zębatych, zlokalizowanego na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu przy ulicy Poznańskiej 201-205
2011 XI Rymanów Opracowanie koncepcji architektoniczno - budowlanej budowy budynku Urzędu Gminy w Rymanowie
2011 X Opole Konkurs architektoniczny na realizację zagospodarowania terenu Małego Rynku wraz z terenami przyległymi w Opolu
2011 X Poznań Konkurs na opracowanie projektu architektonicznego budynku Wydziału Historycznego wraz z Archiwum Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz infrastrukturą techniczną
2011 X Gdańsk Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej kompleksu składającego się z Centrum Nanotechnologii „B”, Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość oraz parkingu podziemnego, usytuowanego przy ulicy ul Siedlickiej w Gdańsku
2011 X Gdynia Konkurs na opracowanie koncepcji zabudowy terenu Kompleksowego Centrum Sportowego obejmującego budowę basenu dydaktyczno - sportowego, remontu i przebudowy istniejącej hali sportowej oraz budowy boiska sportowego na terenie Akademii Marynarki Wojennej, przy ul Śmidowicza 69 wraz z zagospodarowaniem terenu
2011 X Warszawa Opracowanie koncepcji architektoniczno – budowlanej kompleksu przedszkolno-szkolnego przy ulicy Św Urszuli Ledóchowskiej w Warszawie
2011 IX Warszawa Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Budynku ASP dla Wydziału Rzeźby w Warszawie przy ul Spokojnej 15
2011 IX Wrocław Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania przestrzeni publicznych obszaru WUWA
2011 IX Radom Koncepcja architektoniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Inspekcji Transportu Drogowego Rewitalizacja Obiektów WITD w Radomiu ul Limanowskiego 29a
2011 IX Sopot Opracowanie koncepcji architektonicznych budynków komunalnych w Sopocie
2011 IX Gdynia Konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji architektonicznej budowy Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości
2011 IX Olsztyn Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej kompleksu obiektów naukowo - dydaktycznych Wydziału Nauk Społecznych, Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie
2011 IX Sopot Konkurs architektoniczny, otwarty, jednoetapowy na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej renowacji i rozbudowy Stadionu Rugby im E Hodury przy ul Jana z Kolna 18 w Sopocie
2011 IX Gdańsk Kościół pw Bł Jana Pawła II w Gdańsku
2011 IX Opoczno Opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy i rozbudowy istniejącego budynku Starostwa Powiatowego w Opocznie wraz z zagospodarowaniem terenu
2011 VIII Ożarów Mazowiecki Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej rozbudowy budynu Szkoły Podstawowej w Umiastowie
2011 VIII Warszawa Wykonanie koncepcji Modernizacji - Rewaloryzacji Ogrodu Krasińskich w Warszawie
2011 VII Gdańsk Opracowanie ideowej koncepcji architektonicznej planowanych przystanków Pomorskiej Kolei Metropolitalnej
2011 VII Skwierzyna Konkurs na opracowanie koncepcji rozwiązania architektonicznego i funkcjonalnego dla projektowanej hali widowiskowo - sportowej o optymalnych wymiarach ok 24m x 43m przy ulicy Konopnickiej w miejscowości Skwierzyna
2011 VII Olsztyn Opracowanie idei projektu Alei Zdobywców Kosmosu w Olsztynie
2011 VII Opole Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Innowacyjnego Centrum Zintegrowanych Usług Dydaktycznych i Bibliotecznych Politechniki Opolskiej NEWTON w Opolu
2011 VII Warszawa Konkurs na koncepcję architektoniczno - budowlaną budowy i modernizacji kompleksu budynków Schindler Polska sp z oo w Warszawie
2011 VI Łódź Opracowanie wielobranżowej koncepcji z elementami technologii budynku przeznaczonego na cele szkolnictwa wyższego dla inwestycji pod nazwą „Nowoczesny obiekt badawczo – laboratoryjny wydziału inżynierii procesowej i ochrony środowiska politechniki łódzkiej – integracja wiedzy i innowacji w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska” wraz z infrastrukturą wewnętrzną oraz przebudową istniejących przyłączy
2011 VI Olsztyn Konkurs na pracowanie koncepcji architektonicznej mostków na rzecze Łynie w Parku Podzamcze i Parku Centralnym w Olsztynie
2011 VI Kraków Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania placu przed Muzeum Narodowym w Krakowie
2011 VI Łódź Konkurs Piotrkowska Obiecana - na wykonanie koncepcji architektoniczno-plastycznej na zagospodarowanie ulicy Piotrkowskiej w Łodzi na odcinku od Placu Wolności do Al Mickiewicza / Al Piłsudskiego
2011 VI Kielce Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej rozbudowy Kampusu Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach
2011 VI Poznań Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania parku na Ratajach
2011 V Świnoujście Konkurs architektoniczny pn „PRZEBUDOWA PLACU WOLNOŚCI” w ramach przebudowy centralnego układu komunikacyjnego śródmieścia w Świnoujściu
2011 V Opole Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej projektu pn „Budowa obiektu instytucji otoczenia biznesu - Opolskie Centrum Wysokich Technologii na rzecz Zrównoważonego Rozwoju” ATMOTERM w Opolu
2011 V Siedlce Opracowanie koncepcji architektoniczno-przestrzennej dla siedziby Sądu Rejonowego w Siedlcach przy ul Kazimierzowskiej 31 a
2011 V Warszawa Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno – budowlanej rewitalizacji Budynku Audytoryjnego na terenie Kampusu Centralnego dla Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie
2011 V Jaworzno Konkurs na projekt zagospodarowania terenu tzw Plantów Jaworznickich wraz z koncepcją elementów kubaturowych dla wybranej lokalizacji w śródmieściu Jaworzna
2011 IV Szczecin Konkurs architektoniczny na projekt koncepcyjny Muzeum Morskiego - Centrum Nauki przy ul inż Apolinarego Tadeusza Wendy 6 w Szczecinie
2011 IV Kraków Konkurs na Osiedle zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej pomiędzy ul Szafrana i Rzemieślniczą w Krakowie
2011 III Gdańsk Konkurs na opracowanie koncepcji przedszkola modułowego
2011 III Poznań Konkurs na na opracowanie projektu architektonicznego przebudowy i rozbudowy budynków Galerii Miejskiej „Arsenał” i Wielkopolskiego Muzeum Wojskowego wraz z pasażem w Poznaniu
2011 III Radom Koncepcja architektoniczna Bramy Krakowskiej i budynku usługowego w Radomiu, ul Krakowska / Wałowa
2011 III Katowice Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej nowej siedziby Wydziału Radia i Telewizji im Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
2011 III Olsztyn Konkurs na opracowanie projektu architektonicznego „Budowy całorocznej infrastruktury sportowo- rekreacyjnej nad Jeziorem Krzywym w Olsztynie”, zwanym dalej konkursem Na zagospodarowanie brzegów Jeziora Krzywego w Olsztynie
Strony:
RONET - Zbigniew Filipek Biuro: 32-020 Wieliczka, ul. Zacisze 16, NIP: 677-133-92-83,
Konto bankowe: BANK PEKAO SA 03 1240 1431 1111 0010 2980 4734, tel: 608 835 030,
e-mail: biuro.ronet@wp.pl, ronet@ronet.pl