Wyniki konkursów:

Wyszukiwanie
Słowa kluczowe:
Strony:

2013

2013 XI Wrocław Konkurs architektoniczny, jednoetapowy na koncepcję architektoniczną Sądu Rejonowego w Nysie, województwo Opolskie
2013 XI Elbląg Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistycznej zagospodarowania Wyspy Spichrzów w Elblągu
2013 XI Gdańsk Konkurs na Drogę do Wolności
2013 XI Kościerzyna Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej Kościerskiego Parku Kultury
2013 XI Chorzów Konkurs na opracowanie koncepcji stadionu piłkarskiego w Chorzowie
2013 X Bielany Wrocławskie Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Osiedla Mieszkaniowego w Bielanach Wrocławskich
2013 X Szczecin Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej rozbudowy Stadionu Miejskiego im Floriana Krygiera w Szczecinie
2013 X Wrocław Konkurs ideowy na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania placu Piłsudskiego we Wrocławiu
2013 X Wiśniew Konkurs na opracowanie koncepcji termomodernizacji i przebudowy budynku Urzędu Gminy Wiśniew
2013 X Olsztyn Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania Placu Xawerego Dunikowskiego w Olsztynie
2013 X Kraków Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej wraz z zagospodarowaniem terenu zespołu budynków usługowo–biurowych z częścią komercyjną z przeznaczeniem na siedzibę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy alei Pokoju w Krakowie, pod nazwą Ratusz Marszałkowski
2013 X Wrocław Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej NOWE ŻERNIKI wraz z zagospodarowaniem terenu we Wrocławiu
2013 X Sanok Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej budowy Wodnego Centrum Rekreacji Sportu i Rehabilitacji
2013 X Nowy Sącz Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania prawobrzeżnego odcinka rzeki Dunajec: dawnej „Wenecji Sądeckiej” oraz „Parku Strzeleckiego” w Nowym Sączu
2013 IX Sułkowice Konkurs na opracowanie projektu budowy przedszkola samorządowego w Sułkowicach
2013 IX Gubin Konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Fary Gubińskiej, jako Centrum Kultury i Komunikacji
2013 IX Lublin Konkurs architektoniczny na projekt koncepcyjny budynku Zintegrowanego Interdyscyplinarnego Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
2013 IX Prusice Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej zespołu szkół w Skokowej
2013 VIII Stronie Śląskie Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno - budowlanej na przebudowę, modernizację i połączenie istniejących obiektów szkoły i krytej pływalni przy ul Kościuszki 20 i 20a w Stroniu Sląskim z przeznaczeniem na ośrodek szkoleniowo rekreacyjny oraz zagospodarowanie terenu
2013 VIII Grodzisk Mazowiecki Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej, budowlanej i funkcjonalnej dla zadania inwestycyjnego pn Poprawa ładu przestrzennego terenów miejskich w kompleksie zabudowy mieszkaniowo-usługowej Osiedla Kopernik w Grodzisku Mazowieckim
2013 VII Wrocław Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej budowy Centrum Biblioteczno - Kulturalnego - Psie Pole przy ul B Krzywoustego 286 we Wrocławiu
2013 VII Lublin Konkurs na opracowanie nowej ideowo - artystycznej koncepcji architektoniczno - krajobrazowej miejsca pamięci na terenie byłego Niemieckiego Nazistowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze
2013 VII Zabrze Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej CARBON - ART (Centrum Kultury) w Zabrzu przy ul Słodczyka
2013 VI Bytom Konkurs na opracowanie koncepcji aranżacji plastycznej wystawy stałej „Górny Śląsk w pradziejach”
2013 VI Władysławowo Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania fragmentu dzielnicy nadmorskiej - Hallerowo we Władysławowie
2013 VI bez lokalizacji Konkurs studialny na opracowanie modelu funkcjonalno-przestrzennego komendy i komisariatu Policji
2013 VI Warszawa Konkurs na koncepcję architektoniczną budynku C PRIM
2013 VI Gdynia Konkurs na wybór wykonawcy pomnika i dokumentacji dla zadania pn: „Budowa Pomnika Gdynian Wysiedlonych”
2013 VI Mielnik Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-technicznej kładki pieszo-rowerowej przez rzekę Bug w miejscowości Niemirów
2013 VI Nowogard Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania Placu Wolności wraz z otoczeniem w Nowogardzie
2013 V Wieliszew Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania przestrzeni publicznych terenów w obszarze centrum wsi Wieliszew
2013 V Jelenia Góra Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej kształtowania przestrzeni publicznej zabytkowej części Jeleniej Góry w rejonie ulic: Wojska Polskiego, Wolności, Podwale, Kilińskiego, Kubsza w ramach projektu Movi - Cities
2013 V Lubartów Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania pomieszczeń budynku oraz terenu na nieruchomości położonej przu ul Słowackiego 7 w Lubartowie
2013 V Warszawa Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania przestrzennego placu Narutowicza w Warszawie
2013 V Karczemki Konkurs na Pomorskie Muzeum Motoryzacji
2013 IV Szymany Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Terminala pasażerskiego regionalnego portu lotniczego
2013 IV Olsztyn Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania otoczenia projektowanego Pomnika Armii Krajowej przy Alei M J Piłsudskiego w Olsztynie
2013 IV Katowice Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej wielofunkcyjnego obiektu użyteczności publicznej Miejskiej Biblioteki Publicznej i Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach
2013 III Kraków Konkurs na opracowanie ideowo-studialnej koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Centrum Muzyki w Krakowie
2013 III Konstancin-Jeziorna Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej budynku Ratusza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
2013 III Warszawa Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu rekreacyjnego przy ul Frontowej w Dzielnicy Rembertów mst Warszawy
2013 III Ciechanów Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania pasażu Marii Konopnickiej w Ciechanowie
2013 III Tomaszów Mazowiecki Konkurs na opracowanie koncepcji budowy budynku dydaktycznego przy ZSP Nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim
2013 III Warszawa Konkurs na opracowanie koncepcji programowo - przestrzennej: 1) Budynku o przeznaczeniu biurowym z niezbędnym zapleczem technicznym i garażem podziemnym 2) Budynku serwerowni z zapleczem technicznym oraz laboratorium sprzętowym dla interdyscyplinarnego centrum modelowania matematycznego i komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego
2013 III Odolanów Konkurs na opracowanie koncepcji rozbudowy architektoniczno-urbanistycznej budynku ratusza wraz z zielenią towarzyszącą, komunikacją wewnętrzną i chodnikiem przy ul Rynek 1 i Pl Kościuszki w Odolanowie zgodnie z ustaleniami merytorycznymi warunków konkursu
2013 III Wrocław Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej poprzedzającej wybór wykonawcy dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania pn Budowa Budynku Biurowego we Wrocławiu
2013 III Gdańsk Konkursu na opracowanie ideowej koncepcji architektonicznej zabudowy kwartału ulic Osiek, Browarna, Zamkowa i Panieńska na działkach 241, 242, 243, 244, 245, 246 obręb 100 w Gdańsku, będących własnością Zamawiającego oraz terenie przyległym, przez który będzie przebiegała Infrastruktura Towarzysząca, wraz z koncepcją zagospodarowania terenu, w granicach objętych opracowaniem
2013 II Świecie Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno - budowlanej na przebudowę istniejącej krytej pływalni przy ul Bydgoskiej w Świeciu
2013 II Krasnystaw Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania kwartału ograniczonego ulicami: Mostową, Czystą, Kościuszki, Zamkową w Krasnymstawie
2013 I Warszawa OPRACOWANIE KONCEPCJI ARCHITEKTONICZNO-KRAJOBRAZOWEJ OŚRODKÓW REKREACYJNO-SPORTOWYCH
Strony:
RONET - Zbigniew Filipek Biuro: 32-020 Wieliczka, ul. Zacisze 16, NIP: 677-133-92-83,
Konto bankowe: BANK PEKAO SA 03 1240 1431 1111 0010 2980 4734, tel: 608 835 030,
e-mail: biuro.ronet@wp.pl, ronet@ronet.pl