Wyniki konkursów:

Wyszukiwanie
Słowa kluczowe:
Strony:

2015

2015 I Wrocław Konkurs jednoetapowy na opracowanie koncepcji architektonicznej Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu przy ul J Piłsudskiego, T Zielińskiego, Kolejowej
2015 I Gliwice Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej zespołu mieszkalno-usługowego CENTRUM 50+dla osób w wieku senioralnym przy ul Warszawskiej w Gliwicach
2015 I Siechnice Konkurs na budowę budynku pasywnego świadczącego usługi publiczne w zakresie edukacji podstawowej w miejscowości Siechnice
2015 I Pleszew Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno - konstrukcyjnej i programu funkcjonalno - użytkowego utworzenia Regionalnego Centrum Seniora w Pleszewie (RCS) w budynku dawnych koszar wojskowych w Pleszewie

2014

2014 XII Piła Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej fragmentu pl Zwycięstwa w Pile obejmującego budynek mediateki wraz z zagospodarowaniem otoczenia
2014 XII Poznań Konkurs - Przestrzeń wspólna - opracowanie koncepcji zagospodarowania ulic Taczaka i Garncarskiej w Poznaniu jako przestrzeni zamieszkania, usług, ruchu i spotkań
2014 XII Gdańsk Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Planetarium wraz z przebudową współczesnej przybudówki do Kaponiery Południowej i rekonstrukcją odcinka muru Carnota na terenie Centrum Hewelianum w Gdańsku
2014 XII Stargard Szczeciński Konkurs na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej zagospodarowania terenów w rejonie Osiedla Giżynek w Stargardzie Szczecińskim
2014 XI Opoczno Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno - budowlanej przebudowy z rozbudową budynku administracyjnego Nadleśnictwa Opoczno w Sitowej 15 wraz z zagospodarowaniem terenu
2014 XI Ostrów Wielkopolski Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej budynku hali sportowej zlokalizowanej w Ostrowie Wielkopolskim przy Szkole Podstawowej nr 9 przy ulicach Szkolnej/Komuny Paryskiej
2014 XI Gdańsk Konkurs urbanistyczny na opracowanie koncepcji osiedla mieszkaniowego
2014 XI Konin Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji i rozbudowy Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
2014 XI Warszawa Konkurs na wykonanie projektu koncepcyjnego w zakresie architektury zadaszeń nad schodami przy wyjściach ze stacji I linii metra w Warszawie
2014 X Warszawa Konkurs jednoetapowy urbanistyczno- architektoniczny na koncepcję zagospodarowania terenu centralnego Politechniki Warszawskiej
2014 X Rawa Mazowiecka Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania rynku starego miasta oraz obszaru staromiejskiego w Rawie Mazowieckiej
2014 X Giżycko Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno - urbanistycznej Plaży Miejskiej w Giżycku wraz z Międzyszkolną Bazą Sportów Wodnych
2014 X Białystok Konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej przebudowy i nadbudowy budynku przy ul JK Branickiego 3 w Białymstoku na potrzeby siedziby Rady Miasta Białystok
2014 X Wrocław Konkurs studialny na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania osi Średzkiej na terenie Leśnicy we Wrocławiu
2014 X Chorzów Konkurs studialny, urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie „Koncepcji kształtowania przestrzeni publicznej w rejonie Rynku w Chorzowie”
2014 X Rzeszów Konkurs studialny SARP na zagospodarowanie ulic: Grunwaldzkiej, Kościuszki i 3 Maja w Rzeszowie
2014 X Morawica Konkurs na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej zagospodarowania terenów rekreacyjnych w Bilczy, Gminie Morawica
2014 X Jaworzno Konkurs na projekt przebudowy Hali Sportowo-Widowiskowej w Jaworznie
2014 X Gdańsk Konkurs na opracowanie koncepcji remontu i przebudowy Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjnego EUREKA w Sopocie, ul Emilii Plater 7/9/11
2014 IX Iwkowa Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej i zagospodarowania terenu dla zadania pn Oranżadziarnia - Centrum Kultury i Tradycji w Iwkowej
2014 IX Tarnowskie Góry Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na zagospodarowanie terenu za Zespołem Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 przy ul Żeromskiego 64 w Tarnowskich Górach
2014 IX Jaworzno Konkurs na projekt przekształcenia Placu Dworcowego Jaworzno-Szczakowa w Miejskie Centrum Integracji Transportu w Jaworznie
2014 IX Głogów Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej odbudowy i rozbudowy dawnego Teatru Miejskiego na potrzeby Szkoły Muzycznej w Głogowie wraz z zagospodarowaniem Rynku na Starym Mieście w Głogowie
2014 VIII Zduńska Wola Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej rozbudowy budynku dworca kolejowego wraz z zagospodarowaniem przyległych terenów przestrzeni publicznej w Zduńskiej Woli
2014 VIII Kołobrzeg Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania Placu Trzech Pokoleń
2014 VIII Ostrów Wielkopolski Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej budynku przedszkola integracyjnego, jednokondygnacyjnego wraz z niezbędnym zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w Ostrowie Wielkopolskim w rejonie ulic Sportowej i Świetlicowej
2014 VII Warszawa Procedura negocjacyna na wykonanie wielobranżowej dokumentacji dla budynku Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz dla teatru TR Warszawa wraz z infrastrukturą
2014 VII Warszawa Konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji wnętrz i ekspozycji Muzeum Polskiej Wódki w zabytkowym budynku Rektyfikacji przy ul Ząbkowskiej w Warszawie
2014 VII Radom Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektoniczna zagospodarowania Placu Jagiellońskiego w Radomiu
2014 VII Warszawa Konkurs na opracowanie koncepcji modernizacji Placu Małachowskiego w Warszawie
2014 VII Nowe Miasto Lubawskie Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku hali sportowej przy ZSZ w Kurzętniku
2014 VII Koziegłowy Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku Centrum Aktywizacji Społecznej wraz z zagospodarowaniem terenu w Koziegłowach
2014 VII Warszawa Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej budynku siedziby Oddziału w Świerklanach
2014 VII Uniejów Konkurs na opracowanie Studium programowo-przestrzennego miasta Uniejowa oraz koncepcji urbanistyczno-architektonicznych wybranych fragmentów miasta dla zadania: Rewitalizacja gminy Uniejów w celu zwiększenia jej atrakcyjności pod względem architektonicznym, społecznym i turystycznym w ramach projektu Dolina Warty - uzdrowiskowy wizerunek woj łódzkiego
2014 VI Kościerzyna Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej zagospodarowania terenu Wzgórza Grodowego w Kościerzynie
2014 VI Gdańsk Konkurs architektoniczny na opracowanie aktualizacji koncepcji architektonicznej modernizacji infrastruktury Teatru Wybrzeże w Gdańsku - Dużej Sceny i Sceny Malarnia, z poprawą stanu zabytkowego obiektu Starej Apteki wraz z Przejściem Bramnym oraz podniesieniem jakości przestrzeni publicznej na ulicy Teatralnej
2014 VI Katowice Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej budowy budynku dla Sądu Rejonowego Katowice - Wschód w Katowicach przy ul Francuskiej 70 A
2014 VI Gdańsk Konkurs na projekt tymczasowego pawilonu gastronomicznego z tarasem widokowym
2014 VI Poznań Konkurs na prace projektowe dotyczące opracowania koncepcji urbanistyczno-architektonicznej budynku Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu przy ul 28 Czerwca 1956 r nr 125, działka nr 103/2
2014 VI Wrocław Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej budowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wraz z zagospodarowaniem działki szkolnej i połączeniem z układem drogowym na osiedlu Stabłowice we Wrocławiu
2014 V Wrocław Konkurs jednoetapowy na opracowanie koncepcji architektonicznej budowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul Kłodzkiej we Wrocławiu
2014 V Mediolan Konkurs architektoniczny na Pawilon Polski wraz z projektem ekspozycji wewnętrznej i zagospodarowania terenu przyległego podczas EXPO 2015 w Mediolanie, Republika Włoska
2014 V Katowice Konkurs rzeźbiarsko-architektoniczny na pomnik Henryka Sławika i Józefa Antalla seniora w Katowicach
2014 V Stargard Szczeciński Konkurs urbanistyczno-architektoniczny pn„Rewitalizacja fragmentu obszaru Starego Miasta w Stargardzie Szczecińskim, położonego w rejonie ulic: Kazimierza Wielkiego, Bolesława Chrobrego, Spichrzowej, Kasztelańskiej, Basztowej Włosienniczej, Kuśnierzy, Garncarskiej”
2014 V Kołobrzeg Konkurs ideowy na opracowanie projektu koncepcyjnego zagospodarowania wschodniej części strefy nadmorskiej Kołobrzegu od wejścia do portu na zachodzie do granicy z Ekoparkiem na wschodzie
2014 V Wrocław Konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji architektonicznej Biblioteki Multimedialnej Grafit wraz z zagospodarowaniem placu przed budynkiem i holu parteru budynku GRAFIT przy ul Namysłowskiej 8 we Wrocławiu
Strony:
RONET - Zbigniew Filipek Biuro: 32-020 Wieliczka, ul. Zacisze 16, NIP: 677-133-92-83,
Konto bankowe: BANK PEKAO SA 03 1240 1431 1111 0010 2980 4734, tel: 608 835 030,
e-mail: biuro.ronet@wp.pl, ronet@ronet.pl