Wyniki konkursów:

Wyszukiwanie
Słowa kluczowe:
Strony:

2010

2010 VII Zduńska Wola Opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej budowy Ratusza - Zduńskowolskiego Centrum Integracji oraz zagospodarowania Placu Wolności w Zduńskiej Woli
2010 VII Opole Konkurs na opracowanie koncepcji budowy krytej pływalni na terenie II Kampusu Politechniki Opolskiej przy ul Prószkowskiej w Opolu
2010 VI Suchy Las Jednoetapowy konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej, funkcjonalno-przestrzennej Ośrodka Kultury Gminy Suchy Las
2010 VI Sierpc Opracowanie koncepcji architektoniczno - budowlanej budynku Centrum Kulturalno - Rekreacyjnego w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
2010 VI Zakopane Konkurs na wykonanie koncepcji architektoniczno- przestrzennej hali sportowej przy Gimnazjum Nr 1 w Zakopanem przy ul Nowotarskiej 42
2010 VI Błędów Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej na budynek Urzędu Gminy w Błędowie
2010 VI Kalisz Opracowanie koncepcji architektonicznej budowy Ośrodka Radioterapii przy ul Toruńskiej 7 w Kaliszu
2010 VI Poznań Opracowanie koncepcji architektonicznej rozbudowy Wielkopolskiego Centrum Onkologii przy ul Garbary 15 w Poznaniu
2010 VI Wielka Wieś Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej CENTRUM ADMINISTRACYJNEGO GMINY WIELKA WIEŚ wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Szyce, gmina Wielka Wieś
2010 VI Warszawa Konkurs urbanistyczno-architektoniczny na koncepcję odnowienia i przebudowy Placu Trzech Krzyży w Warszawie
2010 V Zakopane Konkurs na wykonanie koncepcji urbanistycznej i architektoniczno - przestrzennej Rewitalizacji Parku Miejskiego i Przebudowy Placu Niepodległości w Zakopanem
2010 V Sieradz Opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej zagospodarowania obszaru Parku Kulturowego Wzgórze Zamkowe w Sieradzu
2010 V Warszawa Konkurs na koncepcję architektoniczną rozbudowy budynku przy ul Reja 9 w Warszawie wraz z zagospodarowaniem Skweru Ks Jana Salamuchy - zieleńca przy Teatrze Ochoty
2010 V Warszawa Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Centrum Konferencyjno - Szkoleniowego wraz z zapleczem administracyjnym w budynku UOKiK przy Placu Powstańców Warszawy 1 w Warszawie
2010 V Radom Konkurs na opracowanie urbanistyczno - architektonicznej koncepcji zagospodarowania terenu fragmentu Placu Konstytucji 3-Maja w Radomiu
2010 IV Gdańsk Konkurs architektoniczny na zagospodarowanie północnego cypla Wyspy Spichrzów
2010 IV Wrocław Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania obszaru placu Nowy Targ we Wrocławiu
2010 IV Tychy Opracowania projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenu osi zielonej w Parku Miejskim w Tychach wraz z projektem koncepcyjnym osi wodnej i obiektów wodnych
2010 IV Warszawa Konkurs na koncepcję programowo-przestrzenną Muzeum Katyńskiego w budowli i otoczeniu kaponiery w Cytadeli Warszawskiej
2010 IV Warszawa Konkurs na koncepcję urbanistyczną planu regulacyjnego Chopin Airport City w Warszawie
2010 III Szczecin Konkurs architektoniczny na działkę przy skrzyżowaniu ul Wólczańskiej z Wróblewskiego
2010 III Łódź Konkurs na koncepcję architektoniczno - urbanistyczną zespołu mieszkaniowo - usługowego ART - MODERN w Łodzi
2010 III Jordanów Konkurs pn Koncepcja architektoniczno - urbanistyczna rewitalizacji płyty Rynku w Jordanowie wraz z obszarem przyległym
2010 III Wejherowo Opracowanie koncepcji architektoniczno-przestrzennej zabudowy mieszkalno-usługowej w Wejherowie przy ul Parkowej
2010 III Gdańsk Konkurs na wykonanie koncepcji architektonicznej budynku laboratoryjno-badawczego Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej pn Laboratorium INnowacyjnych Technologii Elektroenergetycznych i INTEgracji odnawialnych źródeł energii
2010 III Katowice Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy i zmiany funkcji budynku przy ul Mariackiej 10 w Katowicach
2010 III Nowe Orłowo Ogólnopolski otwarty konkurs urbanistyczno- architektoniczny Nowe Orłowo
2010 III Dobrzeń Wielki Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej zespołu kulturalno-gastronomiczno-hotelowego w Dobrzeniu Wielkim
2010 III Kraków Konkurs studialny ul Kopernika na opracowanie koncepcji urbanistycznej obszaru Śródmieścia Krakowa zawartego w granicach ulicy Lubicz, Al Powstania Warszawskiego, ulic Grzegórzeckiej, Wielopole i Westerplatte
2010 III Tarnowskie Góry Opracowanie koncepcji architektoniczno - funkcjonalnej budowy zespołu mieszkaniowego w rejonie ul Bialego w Miasteczku Śląskim
2010 II Biała Podlaska Konkurs architektoniczny jednoetapowy na wykonanie dokumentacji projektowej budowy bloków mieszkalnych wielorodzinnych w Białej Podlaskiej
2010 II Kraków I Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz - Dialog w przestrzeni
2010 II Poznań Konkurs na zagospodarowanie dzielnicy Chwaliszewo i koncepcję funkcjonalno-architektoniczną budynku administracyjno-dydaktycznego dla Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu
2010 II Wieluń Opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej dla zadania Budowa obiektu sportowo-edukacyjnego-pływalni w Wieluniu wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego-z wykorzystaniem wód geotermalnych
2010 II Ostrołęka Opracowanie projektu koncepcyjnego przebudowy placu Gen J Bema w Ostrołęce celem przywrócenia mu wyglądu i charakteru rynku staromiejskiego, uporządkowania przestrzeni i odsłonięcia ciągów frontowych elewacji wokół placu
2010 I Warszawa Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Nowej Rotundy
2010 I Warszawa EUROPAN 10
2010 I Tychy Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej rozbudowy i modernizacji budynku szpitala o blok operacyjny, szpitalny oddział ratunkowy wraz z izbą przyjęć w celu dostosowania do wymagań przepisów prawa
2010 I Warszawa Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej przebudowy/modernizacji wraz z aranżacją, wystrojem i wyposażeniem wnętrz w pomieszczeniach budynku Ministerstwa Spraw Zagranicznych przy al Szucha 23 w Warszawie

2009

2009 XII Łódź Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Łódzkiego Akademickiego Centrum Sportowo Dydaktycznego Campus Politechniki Łódzkiej
2009 XII Mosina Opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji i rewitalizacji Placu 20 Października w Mosinie
2009 XII Kłodzko Konkurs Dom Sudecki o cechach architektury regionalnej ziemi kłodzkiej
2009 XII Krempna Konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji elementów infrastruktury turystycznej Magurskiego Parku Narodowego
2009 XII Szczecin Konkurs realizacyjny na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku sali gimnastycznej wraz z zagospodarowaniem terenu przy SP47 w Szczecinie, oraz studialnej koncepcji zagospodarowania terenów sąsiednich
2009 XII Białystok Konkurs na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej Placu Niepodległości im R Dmowskiego wraz z przebudową układu komunikacyjnego w sąsiedztwie kościoła Św Rocha w Białymstoku
2009 XII Łódź Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Stadionu Miejskiego przy al Unii Lubelskej 2 w Łodzi
2009 XII Koszalin Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno – urbanistycznej Kompleksu wodno – rekreacyjnego w Koszalinie
2009 XII Ostrów Wielkopolski Hala sportowa w Ostrowie Wielkopolskim
2009 XII Łódź Konkurs urbanistyczny U ŹRÓDEŁ PIOTRKOWSKIEJ na opracowanie koncepcji zagospodarowania fragmentu miasta Łodzi obejmującego Stary Rynek, wschodnie przedpole Manufaktury oraz kwartały ograniczone ulicami: Wschodnią, Rewolucji 1905r, Próchnika, Zachodnią, Legionów, Gdańską, Ogrodową
2009 XII Poznań Konkurs na opracowanie projektu architektonicznego siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Województwa Wielkopolskiego
Strony:
RONET - Zbigniew Filipek Biuro: 32-020 Wieliczka, ul. Zacisze 16, NIP: 677-133-92-83,
Konto bankowe: BANK PEKAO SA 03 1240 1431 1111 0010 2980 4734, tel: 608 835 030,
e-mail: biuro.ronet@wp.pl, ronet@ronet.pl